תמונת דוד בועז

בראש החברה עומד דוד בועז, המהווה גם את היועץ הראשי של החברה. בועז, העוסק למעלה מ-40 שנה בתחומי מינהל עסקים, כלכלה ופיננסיים כיהן שנים רבות בסקטור הציבורי והחזיק בו במגוון תפקידים ביניהם תפקיד הממונה על התקציבים באוצר בשנים 1987-1991 וכן יועץ אסטרטגי לשרת התקשורת בשנים 1993-1996. במסגרת פעילותו בסקטור הפרטי כיהן בשנות ה-80 כסמנכ"ל כספים וכסמנכ"ל שיווק ופעילות בינלאומית של ישקר. לאחר מכן מונה למנכ"ל חברת סימטרון שהתמחתה בפיתוח ושיווק של תוכנת תיב"ם (תיכון ייצור באמצעות מחשב) לשימוש תעשייתי. בשנות התשעים
(1993) כיהן כיו"ר בנק ההשקעות יורוטרייד בע"מ ובשנים 1993-1998 כמנהל בכיר בקרנות ההון סיכון הראשונות תקווה ומופת. בתקופה 1999-2006 שימש בועז כדירקטור בדיסקונט שוקי הון, בבנק דיסקונט, בבנק טפחות ובחברה להנפקות של בנק המזרחי. בשנים 2002-2005 כיהן כיו"ר ועדת ההשקעות של קרן ההשתלמות למורים. כיום מכהן כדירקטור מטעם הציבור בחברת הנדל"ן "סלע קפיטל".

בעת שירותו באוצר, התמחה בועז במודלים כלכליים שמדדו את ההשפעה על המשק של אירועים מיוחדים כגון גל העלייה מברית המועצות, השינויים הגיאופוליטיים בעולם הרחב, המשבר בחקלאות והרפורמות במשק הישראלי. בתחום הרפורמות שימש בועז כיו"ר של ועדות ציבוריות בנושאים שונים שהמליצו על שינויים מבניים בתחומי התקשורת, האנרגיה, התחבורה, החקלאות, הביטחון, קליטת העלייה, מפעלי מים ועוד. כיועץ אסטרטגי לשרת התקשורת הוביל בועז שינויים מבניים בענף והמליץ בשנת 1996, במסגרת ועדה ציבורית שעמד בראשה, על הקמת רשות לאומית לתקשורת (כדוגמת ה-FCC האמריקאי).

מזה שנים נוטל בועז חלק פעיל בשיח הציבורי בנושאי משק וכלכלה. הוא מפרסם רשימות ומאמרים בעיתונות הכלכלית ומופיע בנושאים כלכליים בטלוויזיה וברדיו. בשנת 2000 פירסם יחד עם שאול משעל את הספר Investment in Peace הדן בסוגיית שיתוף פעולה כלכלי עם הרשות הפלשתינאית וממלכת ירדן. הספר יצא לאור בלונדון ע"י ההוצאה לאור היוקרתית Academic Press Sussex המתמחה בעיקר בספרות חברתית פוליטית.

במסגרת פעילותו למען הקהילה שימש בועז כיו"ר מועצת הנאמנים של התיאטרון הלאומי "הבימה" בשנים 2010-2014, יו"ר של עמותת "הד" המפעילה תזמורת ביג-בנד של עולים מחבר העמים (2001-2013) וכן היה היו"ר הראשון של פסטיבל "דוק אביב" של סרטים דוקומנטריים בתל אביב. כיום משמש חבר בקרן הקולנוע הישראלי ויו"ר ארגון יוצאי מרכז אירופה.